Moneta Money Bank

Moneta Money je dceřinou společností GE. Jedná se o předního poskytovatele úvěrových služeb spotřebitelům, maloobchodu a dealerům s automobily v 55 zemích světa. Více než 130 milionům klientů poskytuje kreditní karty, osobní půjčky, financování prodeje, půjčky na nákup a leasing automobilů, hypoteční úvěry i pojištění úvěrů. V ČR působí divize Moneta Money: MonetaMoney Bank a Moneta Money Auto.

Moneta Money Bank patří k největším českým finančním ústavům. Je moderní univerzální bankou s rozsáhlou sítí obchodních míst a bankomatů po celé ČR. Služby jsou určeny nejen drobným klientům, ale také malým a středním společnostem.

Moneta Money Auto je jednou z největších společností v poskytujících v ČR finanční úvěry na osobní a užitkové vozy. Ve financování ojetých automobilů patří Moneta Money Auto k absolutní jedničce na českém trhu.

Expres půjčka

S Expres půjčkou si můžete půjčitod 20 000 do 800 000 Kč.. Nízké měsíční splátky. Nepotřebujete ručitele, ani žádné další zajištění.

Konsolidace půjček

Splácejte pouze jedinou půjčku a neplaťte zbytečně za více půjček. Konsolidace Vám ušetří peníze. U Moneta Money Bank můžete konsolidovat všechny své půjčky, které splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, kreditní karty a kontokorenty.

zdroj: www.moneta.cz 12.4.2011


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Web o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci se pracuje