Půjčka pro podnikatele

Podnikání je snem mnoha lidí. Rozjezd firmy, hlavně pokud je potřeba nakoupit stroje a další zařízení pro výrobu, nemusí být lehký a může mnoho lidí od takového plánu odradit. Zejména půjčky pro začínající podnikatele, kteří nemohou doložit daňová přiznání anebo jsou jejich příjmy zatím nízké, mohou mít s půjčkou zejména od banky problém. V takovém případě se mohou obrátit na nebankovní instituce, kde půjčku sjednají rychle bez zbytečné administrativy. Vždy záleží na tom, jakou hodnotu bude půjčka mít.

Na trhu nebankovních půjček existuje několik možností, jak si může podnikatel či firma půjčit. U některých institucí není vyžadováno ani daňové přiznání a nemusí se prokazovat bezdlužnost vůči úřadům. Půjčky pro podnikatele jsou rychlé a peníze mohou být k dispozici do jedné hodiny.

Půjčka pro podnikatele - bankovní

Všechny větší banky mají ve svém portfóliu kromě klasických úvěrů také výhodné bankovní půjčky pro podnikatele a další speciální nabídky na podnikatelské kreditní karty a konta pro živnostníky a malé firmy přesně podle jejich potřeb. Každá banka má své podmínky a jednotlivé nabídky se mohou lišit. Než se rozhodnete pro konkrétní nabídku je dobré jednotlivé bankovní půjčky pro podnikatele mezi sebou porovnat.

Půjčka pro podnikatele - nebankovní

V případě že v bance podnikatelé neuspějí, mohou být pro ně vhodnou alternativou nebankovní půjčky. Nebankovní společnosti nemají tak vysoké požadavky na bonitu jako v bance a průchodnost žádostí je tak vyšší. Musí se ale počítat s tím, že budou vždy dražší.

Rychlá půjčka pro podnikatele

V případě potřeby získat peníze co nejrychleji je možnost nebankovní rychlé půjčky. Poprvé můžete získat až 8 000 Kč zdarma na 30 dnů. Důležité je peníze vrátit včas. Poté se půjčka může zvýšit až na 20 000 Kč. Taková půjčka je určena pro podnikatele kteří nemají finanční rezervu a peníze musí mít opravdu rychle.

Rychlé vyřízení půjčky

Rychlé je i sjednání půjčky online přes formulář. K žádosti je nutné doložit kopii občanského průkazu a uvést číslo bankovního konta a mobilního telefonu. Na půjčku nedosáhnou ti, kteří dluží jinde anebo jsou v insolvenci. Výhoda rychlých půjček je ta, že se peníze z nich dají využít na cokoliv – na zaplacení složenek, faktur, zboží a jiných služeb pro podnikání. Jde tedy o půjčky bezúčelové a není nutné dokládat faktury za zakoupené zboží.

17.9.2017


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Web o půjčkách. Nejsme poskytovatelem půjček.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci se pracuje